VIŠĆA DVOSTRUKI ASISTENT: BASAKSEHIR U FINIŠU STIGAO DO VRIJEDNE POBJEDE

U 16. kolu turske Superlige, Basaksehir je na svom terenu pobijedio Antalyaspor sa 4:1.

ako su gosti poveli ranim golom Maicona u 7. minuti, u nastavku meča je uslijedio preokret. Prvo je Epureanu nakon kornera koji je izveo Višća poravnao na 1:1, a u posljednjih 20 minuta domaći trener je izvršio sve tri izmjene i bacio sve karte u napad, što je urodilo plodom.

Devet minuta prije kraja Kahveci je donio željeno vodstvo timu iz Istanbula, a samo minut poslije na novu asistenciju Višće rezervista Erdinc je ovjerio trijumf Basaksehira, koji je u sudijskoj nadoknadi postigao i četvrti gol preko Epureanua za konačnih 4:1.

Basaksehir se ovom pobjedom barem privremeno vratio na vrh tabele sa 33 boda, dok je Antalyaspor u zoni ispadanja sa samo 14 bodova.