OK BUŽIM OSVAJAČ KUPA USK U PRVOJ ZVANIČNOJ UTAKMICI U NOVOJ DVORANI

Danas je u novo otvorenoj sportskoj dvorani u Bužimu održano finale Kupa Unsko-sanskog kantona za odbojkaše seniore. U prvoj službenoj utakmici seniori OK “Bužim” su bili bolji od ekipe OK ”Stari grad” iz Ključa i slavili ukupnim rezultatom 3:1.

Nakon dobrog otvaranja i pobjede u prvom setu gosti iz Ključa su uz malo sreće osvojili drugi set i tako poravnali rezultat u setovima. Ipak, odbojkaši OK “Bužim” su u naredna dva seta pružili dosta dobru i zanimljivu igru i na kraju zasluženo osvojili KUP Unsko-sanskog kantona.

Predsjednik Odbojkaškog saveza USK-a Saša Miljanić je nakon odigrane utakmice pozdravio sve odbojkaše i pozvao načelnika Općine Bužim Zikriju Durakovića da uruči nagrade najboljijm. Pehar za osvojeno prvo mjesto načelnik Duraković uručio je kapitenu OK «Bužim» i bivšem pionirskom reprezentativcu BiH, Arminu Ćatiću.