DEBI ZA ZABORAV, ČETIRI GOLA U MREŽI BEGOVIĆA, IPAK, UTAKMICU PROTIV PSG POČET ĆE OD PRVE MINUTE (VIDEO)

Asmir Begović debitovao je u dresu londonskog Chelseaja. U prijateljskom meču londonski plavci poraženi sz rezultatom 2:4, a golman reprezentacije BiH primi je sva četiri gola za nešto manje od pola sata nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu.

Prvak Engleske imao je prednost nakon prvog poluvremena zahvaljujući pogotku Loica Remyja iz 26. minute.

Ipak, New York u nastavku pravi veliki preokret. Na 1:1 izjednačio je Castellanos u 51. minuti utakmice, 2:1 je bio u 70. kada je pogodio Adams, a tri minute kasnije u strijelce se upisao i Davis.

Hazard je u 75. minuti postigao gol za 3:2, a konačnih 4:2 za New York u 77. minuti postavio je Davis svojim drugim golom na ovoj utakmici.

Jose Mourinho, menadžer Chelseaja istakao je kako ništa ne zamjera Asmiru Begoviću, bosanskohercegovačkom golmanu koji je sinoć neslavno debitovao na golu aktuelnog prvaka Engleske.

“Kada je golman umoran i koordinacija je niska. Refleks tada nije na nivou. Begović nije spremno reagovao na golu. Umoran je. Sretan sam što ga imam i utakmicu protiv PSG počet će od prve minute. Branit će u prvom poluvremenu. Nema nikakvih problema”, rekao je Mourinho za oficijelnu Internet stranicu Chelseaja.

Prijateljski meč: New York – Chelsea 4:2 (Catellanos 51′, Adans 70′, Davis 73′, 77′ / Remy 26′, Hazard 75′)