DRUGO MJESTO ZA TKD KLUB “GAZIJA” NA “PRNJAVOR OPENU 2018.”

Taekwon-do klub ”Asim Bajrektarević – Hamza“ i Taekwon-do klub “Gazije” ovog vikenda učestvovali su na 16. Međunarodnom tekwon-do turniru  “Prnjavor open 2018”. U ukupnom plasmanu turnira u konkurenciji 20 klubova iz BiH, Srbije, Hrvatske i Slovenije,  drugo mjesto pripalo je klubu “Gazija” iz Bužima, a treće sarajevskom “Tekjonu”. Taekwon-do klub ”Asim Bajrektarević – Hamza“ osvojio je 6 zlatnih, 2 srebrene i 5 bronzanih medalja. Harun Šahinović je i ove godine bio najuspješniji u svojoj kategoriji (seniori -78 kg) gdje je osvojio zlato.

Takmičari Taekwon-do kluba «Gazija» iz Vrhovske su osvojili ukupno 47 medalja, od čega 16 zlatnih, 18 srebrenih te 13 brončanih medalja.

Domaćin turnira, koji je organizovan povodom obilježavanja 24. marta, Dana opštine Prnjavor, je Tekvon-do klub “Prnjavor”. Na turniru je učestvovalo oko 250 takmičara.