MEHMED KRUPIĆ NAJUSPJEŠNIJI KADET NA «DUBROVNIK OPENU 2018.“

Treće izdanje “Dubrovnik Opena“, koje se održalo u subotu, 27. oktobra, u Sportskoj dvorani u Gospinu polju, okupilo je gotovo 300 takmičara iz šest država, te 19 klubova.

Domaćin i organizator ovog Taekwon-do turnira bio je klub Sharks Dubrovnik, koji je još jednom uspio na tri borilišta, koliko ih je bilo postavljeno u dubrovačkoj sportskoj dvorani, okupiti brojne osvajače medalja na velikim takmičenjima, ali i velike nade koje će vrlo brzo biti sam vrh europskog i svjetskog taekwon-do sporta.

TKD klub “Gazija“ učestvovao je na ovom takmičenju sa šest takmičara koji su ostvarili zapažene rezultate. Naime, Mehmed Krupić koji je osvojio tri zlatne medalje proglašen je za najboljeg kadeta na turniru.

I ostali takmičari okitili su se medaljama, tako je Aida Ćordić osvojila 2 zlata, Emina Eminić 1 zlato, dok su Amar Begović osvojili po jedno zlato i jedno srebro, Ajdin Muratović  zlato i broncu i Amila Tahić  zlato i srebro. U ukupnom plasmanu TKD klub “Gazija“ zauzeo je peto mjesto.