ODLIČAN NASTUP BEGOVIĆA CHELSE SAVLADAO PSG (VIDEO)

U okviru prijateljske utakmice Internacionalnog kupa Chelsea je sinoć savladao PSG rezultatom 6:5 nakon penala. Asmir Begović je, baš kao što je Mourinho i najavljivao, od prve minute stajao na golu.

Parižani su poveli golom Zlatana Ibrahimovića u 25. minuti.

Samo 11 minuta kasnije Marco Verratti je imao priliku da poveća prednost, ali je Begović odlično reagovao. Naš reprezenativac je imao još nekoliko sjajnih odbrana u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremnu, u kojem dolazi do izjednačavanja rezultata zahvaljujući Victoru Mosesu, Begovića je na golu zamijenio Thibaut Courtois.

Do kraja susreta promjene u rezultatu nije bilo, te se pristupilo izvođenju penala, u kojima je Chelsea bio bolji, te je stigao ukupno do druge pobjede u Internacionalnom kupu šampoina.