TELETOVIĆ RAPTORSIMA UBACIO 20 POENA! (VIDEO)
Najbolji bh. košarkaš Mirza Teletović briljirao je u pobjedi Phoenix Sunsa nad Raptorsima u Torontu (107:102). Teletović je ponovo na najbolji način iskoristio minute na parketu. Iako nije bio ni večeras starter, bio je drugi najefikasniji igrač Sunsa sa 20 poena, dva skoka i jednom asistencijom. Teletović je gađao sedam od devet iz igre, ali je imao šest od sedam šut za tri.
Prvu četvrtinu dobili su Sunsu sa 21:18, a na poluvremenu su vodili 53:49. Krajem treće dionice prednost gostiju iz Phoenixa bila je dvocifrena i iznosila je 11 poena (81:70). Sunsi su držali vodstvo dobrim dijelom četvrte dionice, ali su Raptorsi uspjeli da se vrate i četiri minute prije kraja dođu do izjednačenja (95:95). Imali su Raptorsi i vodstvo, ali je na kraju Phoenix slavio sa 107:102. Osim Teletovića, sjajni su u gostujućem timu bili Bledsoe sa 20, te Knight i Leuer sa po 16 poena. DeRozan je na drugoj strani ubacio 29 poena uz sedam asistencija, a Carroll 20 poena. Lowry je dodao 17 uz osam skokova.