U 90. MINUTI KOUADIO POGODIO ZA VELIKU POBJEDU TRAVNIKA (VIDEO)
U posljednjoj utakmici 2.kola BHT Premijer lige BiH Travnik je napravio veliko iznenađenje savladavši Sarajevo sa 1:0. Aktuelnom prvaku je presudio igrač bordo tima na posubi Kouadio koji je pogodio u 90.minuti. Nema sumnje da će Veziri ovu pobjedu posvetiti Elvedinu Varupi koji nas je prerano napustio. Iako je bordo tim dominirao na Piroti, na kraju domaći slave velika tri boda, a jedini gol na meču postigao je čovjek kojeg FK Sarajevo plaća.
German Kouadio je odlično pratio akciju u 90. minuti, te je pogodio za veliko slavlje domaćih navijača. Skinuo je dres prilikom proslava gola, te je isključen, a navijači Sarajeva teško da će mu oprostiti veliko slavlje nakon gola. Ovako je Kouadio pogodio protiv svog kluba…